Dodany: 2011-09-21 10:46:39
 

Jak zapewnić klientom komfort w biurach rachunkowychBiuro rachunkowe, które prowadzi księgowa praga to nie tylko instytucja zajmująca się rachunkowością i księgowością swoich klientów. Biuro rachunkowe, to też biznes, o który księgowa praga musi dbać.

 

Po pierwsze po to, aby przynosił zyski i aby zdobywać nowych klientów. A po drugie po to, aby stali klienci zostali u nas i czuli się w naszej firmie komfortowo. Aby to osiągnąć księgowa praga musi przede wszystkim zadbać o wykwalifikowaną i wykształconą kadrę, która zna się na prawie podatkowym, handlowym, finansowym i na prawie bankowym. Dzięki tamu biuro rachunkowe wyrabia sobie solidną markę.

 

Taki zespół to skarb, ponieważ posiada odpowiednie doświadczenie, współpracuje ze sobą i nie popełnia błędów, za które nasz klient mógłby słono zapłacić w Urzędzie Skarbowym. Dopiero na kolejnych miejscach znajduje się wystrój lokalu, jego estetyka, poczekalnia dla klientów, zaplecze socjalne i sanitarne. Połączenie tego wszystkiego sprawia, że nasi klienci czują się u nas pewnie, komfortowo i powierzają nad swoje sprawy..

Nick: