Dodany: 2011-09-21 10:40:44
 

Jak przekonać klientów do swojego biura Kiedy księgowa praga założy już własną działalność i otrzyma wszelkie potwierdzenie dotyczące zarejestrowania firmy może rozpocząć prace nad marketingiem i pozyskiwaniem klientów. Księgowa praga musi zdawać sobie sprawę z tego, że na rynku jest wiele biur rachunkowych, które często oferują swoje usługi online.

 

Dlatego też księgowa praga nie może poprzestawać na tradycyjnych sposobach reklamowania swoich usług. Z ofertą musi dotrzeć wszędzie. Oczywiście nie można zrezygnować z pozyskiwania klientów za pomocą folderów i ulotek reklamowych, reklamy w regionalnym, czy lokalnym radio, gazecie, czy na lokalnej stronie internetowej.

 

Oprócz tego warto jednak pójść trochę dalej. Założenie własnej strony internetowej da nam dużą przewagę nad konkurencję, ponieważ możemy również promować ją za pomocą publicznego profilu na facebooku – najpopularniejszym portalu społecznościowym na świecie. Jest to najlepsza reklama, jaką można sobie wymarzyć, w dodatku za darmo i mamy szansę dotrzeć z nią nie tylko do znajomych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak przekonać klientów do swojego biura
Nick: