Dodany: 2011-09-21 10:39:01
 

Kto może założyć biuro rachunkoweKsięgowa praga, która zajmuje się prowadzenie rachunkowości większości przedsiębiorstw zazwyczaj prowadzi również własną działalność gospodarczą. Czasem księgowa praga jest zatrudniona w biurze rachunkowym, a czasem jako jednoosobowa firma, prowadzi takie biuro samodzielnie.

 

Niezależnie od tego, księgowa praga, aby rozpocząć pracę w zawodzie musi spełniać kilka warunków. Pierwszym jest odpowiednie wykształcenie. Zdobyte na studiach wyższych, potwierdzone odpowiednim tytułem licencjata lub magistra. Ewentualnie wykształcenie zdobyte w szkołach policealnych, po ukończeniu których księgowa otrzymuje tytuł technika rachunkowości. Następnym krokiem jest zarejestrowanie własnej działalności. Można tego dokonać przez internet, nie wychodząc z domu.

 

Wszystkie dane, jak REGON czy wpis do ewidencji są nam nadawane automatycznie po wypełnieniu formularza i mamy je podane na jednej stronie. Następnie możemy się starać o pozyskanie dofinansowania unijnego na wynajęcie i wyposażenie lokalu, który będzie naszym biurem..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kto może założyć biuro rachunkowe
Nick: