Dodany: 2011-09-01 14:50:56
 

Aktywa trwałe i aktywa obrotoweFirma, która zajmuje się produkcją, dystrybucją i promocją jakichś produktów nastawiona jest z pewnością na sprawy księgowe, która załatwia biuro księgowe warszawa.

 

Biuro księgowe warszawa zajmuje się rachunkowością firmy, w co wchodzi między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych, obrót aktywami trwałymi i aktywami obrotowymi. Biuro księgowe warszawa jako aktywa trwałe i aktywa obrotowe uważa wszystko co stanowi element bilansu całości dóbr firmy. Aktywami trwałymi określa się długoterminowe aktywa, dobra, które mogą zostać spieniężone w przyszłości z zyskiem dla firmy.

 

Aktywami obrotowymi nazywa się wszystkie środki, które mają niejako krótszą terminowość, natychmiastową płynność - nie są więc zamrożone i firma może z nich korzystać na co dzień, inwestując bez utraty jakiejś ich części. Biuro księgowe warszawa zajmuje się takim zarządzaniem dobrami firmy, by aktywa obrotowe i aktywa trwałe były wciąż uwzględniane jako dobra firmy, wpływające na jej znaczenie na rynku, jej konkurencyjność..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Aktywa trwałe i aktywa obrotowe
Nick: